Ukončení činnosti Českého normalizačního institutu - ČNI   www.cni.cz k 31.12.2008

 

 

Český normalizační institut ukončil svoji činnost a nástupnickou organizací se stal:  

Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví (ÚNMZ)


Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví (ÚNMZ) byl zřízen zákonem České národní rady č. 20/1993 Sb.  o zabezpečení výkonu státní správy v oblasti technické normalizace, metrologie a státního zkušebnictví. ÚNMZ je organizační složkou státu v resortu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Hlavním posláním ÚNMZ je zabezpečovat úkoly vyplývající ze zákonů České republiky upravujících  technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví a úkoly v oblasti technických předpisů a norem uplatňovaných v rámci členství ČR v Evropské unii. Od roku 2009 zajišťuje také tvorbu a vydávání českých technických norem.

Zdroj: www.unmz.cz

 

Od 1.1.2009 zajišťujeme z pověření ÚNMZ distribuci všech českých norem ČSN i zahraničních technických norem pro oblast celé České republiky a veškeré služby spojené s problematikou technických norem a technické normalizace např.: 

 

 

Normy dodáváme v tištěné podobě ve formě autorizovaných výtisků, objednané normy expedujeme v den obdržení objednávky. Normy lze také zakoupit v naší prodejně v Plzni, kde Vám je rádi na počkání vytiskneme. 

V našem e-shopu naleznete informace o všech platných ČSN normách, vč. změn norem a tiskových oprav norem. Tiskové opravy lze zdarma stáhnout ve formátu PDF. Informace o zrušených normách a o náhradách norem Vám rádi sdělíme zdarma na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Informace o nově vydávaných normách ČSN naleznete v sekci Věstníky ÚNMZ a Nabídky.

Copyright © 2000-2008 Technické normy.cz
Mapa webu: sitemap
design by  Vortex Vision 
Zpracování dat
Schovat