Menu
0
Celková cena
0 Kč

Trvalé objednávky norem ČSN na základě tříd a skupin

 

Dodávka nových norem podle třídy a skupiny, které jsou Vámi specifikovány tzn. každá norma má kromě mezinárodního označení ještě tzv. třídící znak ve tvaru 01 02 03:

  • 01 označení pro třídu, přičemž každá třída specifikuje normy pro určité průmyslové odvětví (př.: 01 obecná třída, 23 nářadí, 75 vodní hospodářství)
  • 01 02 označení pro třídu a skupinu, přičemž třída ve spojení se skupinou specifikuje jednotlivé obory daného odvětví (př.: 0101 pojmy všech oborů třídění, 2303 kleště, 7560 kanalizace, všeobecné normy)
  • 01 02 03 číslo konkrétní normy (př.: 730802 Požární bezpečnost staveb. Nevýrobní objekty.)

Vámi požadované třídy popř. třídy a skupiny budou u nás evidovány, normy Vám budou zasílány okamžitě po jejich vydání podle Vašich požadavků. Při objednání této služby získáte 10-ti % slevu na veškeré dodávky norem ČSN.

 

Pro zřízení trvalé objednávky stačí když nás budete kontaktovat se svými požadavky, dohodneme podrobnosti, sepíšeme smlouvu a minimalizujete tímto svou starost o normy týkající se oboru Vaší činnosti.

Automaticky dostáváte všechny změny, opravy a případné náhrady norem ČSN.

 

K pravidelným objednávkám nabízíme informace ze zahraničních norem ASMT, ASME, ISO, IEC, NF, PL, STN, UNI, ANSI, GOST..., tyto můžete načerpat v knihovně na adrese sídl firmy. 

 

 

Zpracování dat
Schovat